Pvp Server | Pvp Serverler | Metin2 Pvp İp Adresleri | Knight Online Bilgi Paylaşım Platforumu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Kendi Silkroad Serverini Kur!![Sro Emulator!]-100% Calisiyor!

HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 89
    Leader Point: Leader Point: : 10714
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/04/10
    Yaş Yaş : 33
    Nerden Nerden : Duzce

ikon10 Kendi Silkroad Serverini Kur!![Sro Emulator!]-100% Calisiyor!

Mesaj tarafından HeLMaX Paz Nis. 11, 2010 4:02 pm

Evet..Oncelikle herkeze merhaba..Bildiginiz gibi silkroad serveri kurmak zor diye bilinir ama hayir..artik degil.
    Shadowz75 diye birinin yaptigi bir emulator sayesinde kendi serverinizi calistirabileceksiniz!
    Kendim denedim ve 100% calisiyor,online yapilabilir[arkadaslarinizla oynayabilirsiniz] fakat bazi bug'lar var..emulator yapimcisi bunlari duzeltmek durumunda..

Server kurunca ne calisir ne calismaz?
    Calisir:
    -Item ve Pot kullanma
    -Gold Sistemi
    -Canavar Yaratma ve item yapma[GM'ler sadece!]
    -Diger GM Komutlari[yagmur yagdirma,skill kullanma vs..]
    -Canavar kesme ve exp alma..
    -Level atlama
    -SP kazanma
    -Ve diger basit seyler..

Calismaz:
    -Canavarlardan sadece Gold dusuyor [simdilik]
    -NPC[potcu vs..] yok..yane item alacak bir yer yok.
    -Teleport[isinlanma] calismiyor
    -bir canavara attack yaparsaniz o size kaleye qirseniz bile attack yapabilir..
    -daha fazla hatirlamiorm..eger baska calisan veya calismayan seyler warsa bu konu altina koyun ben eklerim...

NotLar:
    -Butun bu calismayan seyler emulator sahibi tarafindan yavas yavas duzeltilecektir..
    -Source kodu halka aciktir[dosyanin icinde..]istediginiz gibi editleyebilirsiniz..[Oyunda alacaginiz Exp,gold,sp ayarlarini yapabilirsiniz(stats.ch dosyasinda!)]
    -Oyunu online yapmak icin hamachi kullanmanizi tavsiye ederim...
    -Client versionu v1.236 olmasi tavsiye edilir..[ben onu kullaniorm ve en yuksek calisan client'tir!]Indirme linki asagida...
    -Source kodu C# ile kodlanmis.. editlemeniz icin visual studio c# kullanmanizi tavsiye ederim
    -Her 1-2 Haftada bir "Server" klasorumuze sag tiklayip "SVN Update" yapalimki eger sahibi degisiklik yapip bug duzelttiyse bu sizide etkilesin
    -Arkadaslariniz servere qirebilmesi icn onlar siizn aginizda acik olmasi qerekiyor!(hamachi aginda)

Geldik Kuruluma...
    Kurulum:

Oncelikle Tum gerekli dosyalar:
    Silkroad v1.236 client(Mutlaka bunu kullanin!)- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    TortoiseSVN indirin ve yukleyin!- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    mysql-connector-net-6.2.2 indirin ve yukleyin!- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    mysql-essential-5.1.44-win32 indirin ve yukleyin!- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Visual C# 2008 Express Edition(Source kod editlemek icin!)- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Navicat(Database kontrol)En son bu programi kurun!!- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Baslayalim:
    Programlarimizi indirip kurduktan sonra..Silkroad Klasorunun icine yeni bir klasor acalim ve Klasor adini "Server" yapalim..
    Sonra "Server" Isimli klasorumuzun ustune sag tiklayip "SVN Checkout" yapalim ve URL Kismina:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Yazip "OK" yapalim ve bekleyelim..dosyalari indirsin..[eger bilgisayariniz vista veya windows7'ise ve silkroad klasorunuz program files klasorundeyse..indrmeye bilir..ondan silkroad klasorunu ekrana alalim...]
    Bu islem bitince tekrar "OK" yapalim ve kapatalim..
    simdi "Server" isimli klasorumuzun icinde source'de dahil olarak tum gerekli programlar olacaktir.
    Simdi.."Server>Binary>" Klasorunu acalim..ve Data.rar dosyasina sag tiklayip "Dosyalari buraya cikart.." yaparak dosyalari cikartalim..simdi "Server>Binary" klasorunde yeni bir klasor olacak ve ismi "Data" olacaktir..
    Eger klasor "Data>Data" olursa yani 2 tane klasorun icinde olursa cikardigimiz dosyalar,server calismaz!lutfen buraya dikkat edelim.
    Simdi..Gelelim Database ayarlamaya..

Oncelikle..
    Navicat adli yukledigimiz programi calistiralim ..
    Yukarida "Connections" yaziyor..oraya tiklayin ve en ustteki "MySQL" secin.
    ve asagidaki gibi doldurun:
    Connection Name:localhost
    Host Name/IP Adress:localhost
    Port:3306
    Username:root
    PasswordEger mysql essential kurarken herhangi bir sifre yazdiysaniz onu buraya yazin)yoksa bos birakin

Ve "OK" tusuna basin.

Simdi..Kurdugumuz host'a baglanalim(sol kosede Host listesi vardir ordan cift tiklayip baglanin)
    Baglandiktan sonra sol tarafta "localhost" yazisina sag tiklayip "New Database" Secin ve Database Name:emulator yapip "OK" tusuna basin.
    Simdi localhost database listesinde "emulator" isimli bir database olacaktir..(eger olmassa "localhost'a" sag tiklayip Refresh yapin)
    "emulator" isimli database'a sag tiklayip "Execute SQL" secin ve acilan pencerede database secme kisminda,"Server" adli klasorumuzun icindeki "Database" klasorunde bulunan "emulator.sql" dosyasini secip "OK" Yapin..
    simdi Database'de tamamdir.
    Gelelim yeni uye yapimina..

Simdi.."Server>Binary>.."klasorundeki User Manager.exe calistirin ve Ilk olarak Kullanici adini yazin,Enter Tusuna basin sonra Sifrenizi yazin ve Enter'e basin ve tekrar Enter'e basarak programi kapatin.
    Artik bir sifreniz'de bulunmaktatir..
    Simdi gelelim bu sifreyi GM yapmaya..
    Navicat'i tekrar bastan calistirin ve "localhost"a baglanip "emulator" database acin ve "Tables" acin (tablolari) orada "characters" isimli tablo vardir cift tiklayin ve acin..eger oyuna girdiyseniz ve karakter yaptiysaniz orda gozukur..
    eger yapmadiysaniz ilk once oyuna girip karakter yapin sonra "characters" tablosundaki "GM" yazan bolumde "0" olacaktir.. orayi "1" yaparsaniz chariniz GM olur.

Eger oyuna baglanamiyorsaniz..(Server select yapamiorsaniz)
    Navicat programini calistirin ve "emulator" database daki "server" tablosunu acin ve icindeki "State" bolumunu sunlarla deistirin:
    Ilk satir: 0
    Ikinci satir: 1
    yane ilk sirada "0" yazacak state bolumunde ve 2. sirada "1" yazacak o kisimda..
    simdi onemli bir not daha..database'de yaptiginiz her deisiklikte oyun serveri aciksa(GameServer.exe ve LoginServer.exe) oyun bunu algilamaz bu nedenle bu iki programi tekrar baslatmaniz gerekiyor..
    bu arada soylemeyi unuttum
    "Server>Binary" Klasorunde Mediapatcher.exe,silkhook.dll ve Loadersremu.exe var bunlari silkroad klasorune kopyalayip ilk once Mediapatcher.exe acarak Iki kere Ok yapin ve sonra tekrar ok yapip kapatin.Oyuna qirmek icin Loadersremu.exe calistirin.bir hata verecektir ok yapin ve bekleyin,oyuna qirecektir.
    serveri calistirmak icin GameServer.exe ve LoginServer.exe programlarini calistirarak aciyorsunuz ve Database baglanti bilgisini Settings.txt dosyasindan yapiosunuz!(bu dosyalarin hepsi "Server>Binary" klasorunun icinde)

Son olarak.. Karakteri GM yaptiginizda.. Oyun sirasinda:
    Shift+~ Tusuna basarsaniz GM Console acar..[amerikan klavye,turkiyeninki nasil bilmiyorum sanirim Shift+^..]
    GM Console icin bir Kac kod ornegi:
    1-) /loadmonster mob_ yazip F2 tusuna basarsaniz canavar listesi cikar..istediginiz bir canavar secip kodun ardindan bir BOSLUK birakin mutlaka.. yoksa kod calismaz.Eger kodu yazdiktan sonra bosluk birakip 1-6 kadar sayi koyarsaniz .. degisik tur olur mesela:
    /LOADMONSTER MOB_QT_TQ_BLACKSNAKE 3-SoSo The Black Viper'in Unique'ini cikartir..
    2-) /loaditem yazip F3 e basarsaniz item listesi cikar ve istediginiz silahi secip sonuna 1-250 kadar sayi koyarsaniz silah "+" sini ayarlarsiniz.. tekrar burdada kodun ardindan bir bosluk birakmaniz gerekir..her kodun ardindan sadece 1 bosluk birakin eger 1-6 ya kadar veya 1-250 ye kadar numara koycaksaniz bosluk birakin numarayi yazin ve tekrar bosluk birakmayin..
    3-) GM console acip F1 basarsaniz tum gm komutlarini qorebilirsiniz.
    4-) Kendi kullandigim ve sevdigim kodlar:
    Kod:
    1 = Acik 0= Kapali

/setspeed xxx = karakterin yurume hizi
    /invisible = Gorunmez
    /invincible = Dokunulmaz?
    /wire = Wire modda calisir..(cizgiler)
    /hwanmode 1 = Zerk gibi(Tab) ama hic bitmez
    /snow xxx =Kar Yagiyor
    /rain xxx =Yagmur Yagiyor
    /zoom =Istediginiz kadar zoom-in-out yapabilirsiniz.
    /sky =Gokyuzu kaybolur
    /ground =Yer kaybolur
    /camera =Kamera modlari
    /frame =?
    /getcurpos =simdiki pozisyonu alir
    /warp xxx =Istedigin yere isinlanma
    /window 1 =?
    /ban = birini banlama
    /char =Karakteri Gizle/Goster
    /chatclear =Chat kutusunu temizler

/LOADMONSTER MOB_CH_TIGERWOMAN 3 - TigerGirl
    /LOADMONSTER MOB_EU_KERBEROS 3 - Cerberus
    / LOADMONSTER MOB_OA_URUCHI 3 - Uruchi
    /LOADMONSTER MOB_AM_IVY 3 - Captain Ivy
    / LOADMONSTER MOB_KK_ISYUTARU 3 - Isyutaru
    /LOADMONSTER MOB_TK_BONELORD 3 - Lord Yarkan
    /LOADMONSTER MOB_RM_TAHOMET 3 - Demon Shaitan
    /LOADMONSTER MOB_RM_ROC 3 - Roc Lv. 107
    /LOADMONSTER MOB_QT_TQ_WHITESNAKE 3 - BeakYung The White Viper Q

Unique Event ->

/LOADMONSTER MOB_EV_WINTER_PRINCESS_20 3 - Princess Miyene Lv.20
    /LOADMONSTER MOB_EV_WINTER_WHITEKNIGHT_20 3 - White Knight Lv.20

Fotress Uniques ->

/LOADMONSTER MOB_FW_HYEONGCHEON_040 3 - Senior General Lv.40
    /LOADMONSTER MOB_FW_MUJIGI_050 3 - Rage Cloud Lv.50
    /LOADMONSTER MOB_FW_TAESE_045 3 - Tai-Sui Lv. 45

VorUniques Medusa ->

/ LOADMONSTER MOB_QT_TQ_BLACKSNAKE 3 - SoSo The Black Viper
    /LOADMONSTER MOB_QT_TQ_FLAMEMASTER 3 - ShinMoo The man of Flames
    /LOADMONSTER MOB_QT_TQ_EASTGUARDIAN 3 - SoHaow The White Tiger
    /LOADMONSTER MOB_QT_TQ_NORTHGUARDIAN 3 - JeonUk The Black Tortoise
    /LOADMONSTER MOB_QT_TQ_SOUTHGUARDIAN 3 - YumJae The Blue Hawk
    /LOADMONSTER MOB_QT_TQ_WESTGUARDIAN 3 - TaeHo The Blue Dragon

VorUniques Roc ->

/ LOADMONSTER MOB_RM_SPIRITS 3 - Undine
    /LOADMONSTER MOB_RM_SPIRITS_CLON 3 - Salamander
    / LOADMONSTER MOB_RM_SPIRITS_CLON2 3 - Sylph
    /LOADMONSTER MOB_RM_SPIRITS_CLON3 3 - Gnome
    /LOADMONSTER MOB_RM_ROCKY - Rocky

Weapon>

/MAKEITEM ITEM_CH_SWORD_10_C_RARE 10 - Break Heaven Sword - Sun Sword +10
    /MAKEITEM ITEM_CH_SHIELD_10_C_RARE 10 - Tiger Bone Shield - Sun Shield +10

Set-> FEMALE

/MAKEITEM ITEM_CH_W_CLOTHES_10_SA_C_RARE 10 - Teasang Talisman - Sun Shoulder +10
    /MAKEITEM ITEM_CH_W_CLOTHES_10_LA_C_RARE 10 - Teasang Trousers - Sun Legs +10
    / Makeit ITEM_CH_W_CLOTHES_10_HA_C_RARE 10 - Has Teasang - Sun Head (visible) +10
    /MAKEITEM ITEM_CH_W_CLOTHES_10_FA_C_RARE 10 - Teasang Shoes - Sun Foot +10
    / Makeit ITEM_CH_W_CLOTHES_10_CA_C_RARE 10 - Teasang Hood - Sun Head (invisible) +10
    /MAKEITEM ITEM_CH_W_CLOTHES_10_BA_C_RARE 10 - Teasang Suit - Sun Chest +10
    /MAKEITEM ITEM_CH_W_CLOTHES_10_AA_C_RARE 10 - Teasang Wristlet - Sun Hands +10

Acc->

/MAKEITEM ITEM_CH_EARRING_10_C_RARE 10 - Tiger's Eye Earring - Sun Earring +10
    /MAKEITEM ITEM_CH_RING_10_C_RARE 10 - Tiger's Eye Ring - Sun Ring +10
    /MAKEITEM ITEM_CH_NECKLACE_10_C_RARE 10 - Tiger's Eye Necklace - Sun Necklace +10

WARPS

/warp 25000 1050 0 480 (Jangan)
    /warp 23711 1260 0 240 (Stronghold)

/warp 26265 900 0 810 (Donwhang)
    /warp 23444 1050 0 1290 (Black Robber Den)

/warp 23431 1200 0 450 (Hotan)
    /warp 23424 450 0 330 (Karakoram)

/warp 26751 450 0 1800 (Taklamakan)

/warp 23147 1320 0 240 (Rok Mountain)

/warp 27244 60 0 840 (Samarkand)

/warp 26959 300 0 1290 (Constantinope)

/warp 26045 840 0 1050 (Roc Instance)

/warp 24508 480 0 780 (old Loginplace)

/warp 24758 840 0 510 (Thief Town)

/warp 33538 0 0 1110 (Medusa Spawn)

Server online Yapma!
    Eger serverinizi online yapip arkadaslarinizla oynamak istiyorsaniz,size tavsiyem: Sabit Ip veya hamachi.
    Ben hamachili anlatim yapicam,Oncelikle hamachi indirelim:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Kuralim ve yeni bir ag olusturalim.
    Ag'in K.adini ve sifresini yazdiktan sonra,hamachiye baglanalim,hamachi Ip'sini kopyalayalim ve "Server>Binary>Settings.txt" dosyasini acip gerekli ayarlari yapalim!(Eger router kullaniyorsaniz,gerekli portlari acmayi unutmayalim.[Normalde 3306 olur])
    simdi "Navicat" programimizi acip Database'e baglanip "Server" tablosunu acin ve IP Kisimlarina Hamachi Ip adresinizi yazin.Buda bitince Yukarda Download Linkini verdigim visual studio acin ve "File>Open Project..." yapin ve "Server>Source>Game Server>Silkroad Gameserver OS.sln" Dosyasini acin,"Solution Explorler" Panelinde[sag tarafda] Program.cs'e cift tiklayarak acin,ve CTRL+F yapip "127.0.0.1" yazip aratin,Buldugunuz bu ip'yi Hamachi ip adresinizle deistirip "F6" Tusuna basin.Yeni Game Server.exe dosyaniz,"Server>Source>Game Server>Bin>Release>Burada!" Olur.Bunu kopyalayip,"Server>Binary>Buraya" yapistirin.Bu islemlerin aynisini Login Server Icinde yapin.Son olarak Bu patcher dosyasini indirin ve Silkroad Klasorune attiktan sonra calistirin,Iki tane Ip adresi yazma yerine hamachi Ip'nizi yazin ve istediginiz port'u secin[3306 kalmasi tavsiye edilir.]
    Patcher: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Evet.. Iste bu kadar.Video'lu anlatim cok yakinda yapicam (1-2 gun icinde)..
    Eger iyi okursaniz ve her dedigimi yaparsaniz 100% calisir..
    Iste kendi yaptigim serverimden 2 tane video:
    Video 1- SilkroadMax GameMaster : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Video 2- SilkroadMax Game Play : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu kadar arkadaslar...
    Anlatim 100% bana aittir![HeLMaX]
    Bu anlatimi baska siteye kopyalayip koymak isteyenler lutfen benim hakkimi yemeyin ve anlatimi kendinizmis gibi kullanmayin.

Iyi gunler..
    Sorular/Sorunlar bu konu altinda.. MSn isteyenler O.M. atsin.

En son alish1558 tarafından Perş. Nis. 15, 2010 4:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    JangBoqo
    JangBoqo
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
    Leader Point: Leader Point: : 10203
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/04/10

ikon10 Geri: Kendi Silkroad Serverini Kur!![Sro Emulator!]-100% Calisiyor!

Mesaj tarafından JangBoqo Çarş. Nis. 14, 2010 8:30 pm

Ben oyunu açmayı beceremedim nasıl açıcaz
    JangBoqo
    JangBoqo
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından JangBoqo Çarş. Nis. 14, 2010 9:38 pm

Abi yardım edermisin bir türklü oyunu açamadım hata raporu falan geliyor
    HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından HeLMaX Çarş. Nis. 14, 2010 10:34 pm

JangBoqo demiş ki:Abi yardım edermisin bir türklü oyunu açamadım hata raporu falan geliyor
    Oncelikle kusura bakma kardes,forumda link kontrolleri yapiyordum..
    Sorun tam olarak ne resim felan varmi bana gosterebilecegin?
    Tam olarak nerede takildin?
    JangBoqo
    JangBoqo
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından JangBoqo Perş. Nis. 15, 2010 12:40 pm

oyuna giremiyorum hata rapotu çıkıyor işte. Şimdi seni verdiğin cilentle deniyeceğim
    edit: Yine olmadı loadersremu ile oyuna girmeye çalışıyorum olmuyor normal girmeye çalışıyorum yine olmuyor.
    Edit(2): Abi herşeyi yaptım server bölümünde şimdi kontrol yazıyor :S bu arada rehber için çok teşekkürler
    Edit(3):Yaptım abi herşeyi tekrar teşekkürler
    HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından HeLMaX Perş. Nis. 15, 2010 4:31 pm

JangBoqo demiş ki:oyuna giremiyorum hata rapotu çıkıyor işte. Şimdi seni verdiğin cilentle deniyeceğim
    edit: Yine olmadı loadersremu ile oyuna girmeye çalışıyorum olmuyor normal girmeye çalışıyorum yine olmuyor.
    Edit(2): Abi herşeyi yaptım server bölümünde şimdi kontrol yazıyor :S bu arada rehber için çok teşekkürler
    Ne demek gorevimiz =)Serverin hayirli olsun Wink
    HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından HeLMaX Perş. Nis. 15, 2010 4:35 pm

alish1558 demiş ki:
    JangBoqo demiş ki:oyuna giremiyorum hata rapotu çıkıyor işte. Şimdi seni verdiğin cilentle deniyeceğim
    Ne demek gorevimiz =)Serverin hayirli olsun Wink
    Edit: Herhangi bir sorun olursa..Ozel mesaj atabilirsin veya bu konu altinda soyleyebilirsin Smile
    JangBoqo
    JangBoqo
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından JangBoqo Perş. Nis. 15, 2010 5:39 pm

Server hayırlı olmadı Smile
    500 adet x-large pot alıyordum oyundan attı ve şimdi hiç mi hiç giremiyorum
    HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından HeLMaX Perş. Nis. 15, 2010 6:38 pm

JangBoqo demiş ki:Server hayırlı olmadı Smile
    500 adet x-large pot alıyordum oyundan attı ve şimdi hiç mi hiç giremiyorum
    sanirim inventory doldu.. ondan atmis olabilir.. bak..items tablosunu ac orda duruability lelerin hepsini 30 yap ok .. sora calistir serverini.. Wink
    JangBoqo
    JangBoqo
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından JangBoqo Perş. Nis. 15, 2010 6:50 pm

onu çözdüm sonra serveri yeniden kurmak zorunda kaldım karakteri GM yaptım leveli 99 ayarladım Very Happy yine girilmiyor şansa bak
    HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından HeLMaX Perş. Nis. 15, 2010 6:51 pm

JangBoqo demiş ki:onu çözdüm sonra serveri yeniden kurmak zorunda kaldım karakteri GM yaptım leveli 99 ayarladım Very Happy yine girilmiyor şansa bak
    neden 99 yaptin ki Very Happy 110 level'e kadar var Smile sanirim tekrar.. duruability'yi 30 yapman lazim..
    JangBoqo
    JangBoqo
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından JangBoqo Cuma Nis. 16, 2010 2:47 pm

oyundaki eksiklerden bazıları
    1)Auto spawn ( olsa çok çok iyi olurdu )
    2)Npcler
    3)Bazı itemlerin alınmaması(kodyazınca oyundan atıyor avatar ve petlerde örneğin)
    aşağıdaki kod
    /warp 33538 0 0 1110 (Medusa Spawn) çalışmıyor
    Abi benim şimdi game ve login server hata veriyor. Mysql hatası felan diyor.

EDİT
    HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından HeLMaX Cuma Nis. 16, 2010 6:49 pm

JangBoqo demiş ki:oyundaki eksiklerden bazıları
    1)Auto spawn ( olsa çok çok iyi olurdu )
    2)Npcler
    3)Bazı itemlerin alınmaması(kodyazınca oyundan atıyor avatar ve petlerde örneğin)
    aşağıdaki kod
    /warp 33538 0 0 1110 (Medusa Spawn) çalışmıyor
    Abi benim şimdi game ve login server hata veriyor. Mysql hatası felan diyor.

EDİT
    dedigim gibi duruability'leri 30 yapman lazim..hepsini..ve cok skill acma .. oyundan atar,500 skill acabilirsin.
    JangBoqo
    JangBoqo
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj tarafından JangBoqo Paz Nis. 18, 2010 4:10 pm

Hacı ya ben serveri online yapayım diyordum. Bu sefer mysql çalışmıyor falan diyor bu anlamadım pek.
    HeLMaX
    HeLMaX
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından HeLMaX Paz Nis. 18, 2010 6:04 pm

JangBoqo demiş ki:Hacı ya ben serveri online yapayım diyordum. Bu sefer mysql çalışmıyor falan diyor bu anlamadım pek.
    Ne diyor tam olarak soylersen.. yardimci olmaya calisirim Wink
    osso
    osso
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
    Leader Point: Leader Point: : 10131
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/05/10

Mesaj tarafından osso Salı Mayıs 18, 2010 9:09 pm

Kendi Silkroad Serverini Kur!![Sro Emulator!]-100% Calisiyor! 65oqah

dediğiniz herşeyi yaptım fakat bir türlü oyunu açmayı başaramadım. Sunucuyla Olan Bağlantınız Kesildi ( NetError )

Aşağıdaki linkte bulunan resmi inceleyiniz : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ne yaptıysambir türlü beceremedim.
    Ö.M atıyorum size mail adresimi gönderiyorum. İlgilenirseniz gerçekten sevinirim.
    Bu Arada forum gayet başarılı olmuş.
    yunuscicek
    yunuscicek
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
    Leader Point: Leader Point: : 10103
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 31/05/10

Mesaj tarafından yunuscicek Paz Haz. 06, 2010 9:56 pm

Kardeş [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] verdiğin link çalışmıyor indirmiyor yani Crying or Very sad

Bende İsro'un şuanki versiyonu var o olmaz'mı ??

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 7:34 am